PROGRAM ZIMSKIH ČAROLIJA U SOMBORU

24.12.2018. ПОНЕДЕЉАК

10-12  Креативна радионица: СРЕЋАН БОЖИЋ И БАДЊЕ ВЕЧЕ

11-13  ШКОЛА ЈАХАЊА

13-14  ШКОЛА КЛИЗАЊА

17-19  Креативна радионица: СРЕЋАН БОЖИЋ И БАДЊЕ ВЕЧЕ

18.00  Представа за децу: ЛОВ НА ШУШУМИГЕ

19.00  RamonesChrismas – PROJECT RAMONES

20.30  RamonesChrismas – DEE JAY MINYA RAMONE

25.12.2018. УТОРАК

10-12  Креативна радионица: СРЕЋАНА НОВА ГОДИНА

13-14  ШКОЛА КЛИЗАЊА

17-19  Креативна радионица: СРЕЋАНА НОВА ГОДИНА

18.00  ХОР

18.30  Певачке групе: ”ВАРОШАНИ” и ”ВАРОШАНКЕ”

19.00  Клиначки жур: ВЛАДА И ГИЛЕ

20.00  К’О НЕКАД У ОСАМ

26.12.2018. СРЕДА

10-12  Креативна радионица: ДЕВОЈЧИЦА СА ШИБИЦАМА

12-14  ФИЈАКЕР СТАРИ-вожња фијакетом

13-14  ШКОЛА КЛИЗАЊА

17-19  Креативна радионица: ДЕВОЈЧИЦА СА ШИБИЦАМА

18.00  Плесна група: ЗВЕРКА

19.00  Клиначки жур: МИЊА СУБОТА

20.00  К’О НЕКАД У ОСАМ

27.12.2018. ЧЕТВРТАК

10-12  Креативна радионица: РУЖНО ПАЧЕ

11-13  ШКОЛА ЈАХАЊА

13-14  ШКОЛА КЛИЗАЊА

17-19  Креативна радионица: РУЖНО ПАЧЕ

18.00  Представа за децу: ОСТРВО СА ШЛАГОМ

19.00  Мешовити хор СПД-а

19.30  Бенд: ДУО КУМ

28.12.2018. ПЕТАК

10-12  Креативна радионица: НОВОГОДИШЊА ИРВАСИЈАДА

13-14  ШКОЛА КЛИЗАЊА

17-19  Креативна радионица: НОВОГОДИШЊА ИРВАСИЈАДА

18.00  Представа за децу: СНЕЖНА КРАЉИЦА

19.00  Бенд: 5 МИНУТА СЛАВЕ

20.30  Бенд: ПРЉАВИ ИНСПЕКТОР БЛАЖА И КЉУНОВИ

29.12.2018. СУБОТА

11-13  Креативна радионица: ПОТЕРА ЗА ЗМАЈЕМ

12.00  Плесна група: ЗВЕРКА-мини

11-13  ШКОЛА ЈАХАЊА

13-14  ШКОЛА КЛИЗАЊА

17-19  Креативна радионица: ПОТЕРА ЗА ЗМАЈЕМ

18.00  Представа за децу: ВЕРОВАЛИ ИЛИ НЕ

19.00  Хор: БАЈИЋЕВИ СЛАВУЈИ

19.30  Бенд: ДОРЕМИ

20.30  Бенд: PLUG IN

30.12.2018. НЕДЕЉА

11-13  Креативна радионица: ЦАРЕВО НОВО ОДЕЛО И

ПРИНЦЕЗА У ПАПИРНОЈ КЕСИ

12.00  ХОР

12-14  ФИЈАКЕР СТАРИ-вожња фијакетом

13-14  ШКОЛА КЛИЗАЊА

17-19  Креативна радионица: ЦАРЕВО НОВО ОДЕЛО И

ПРИНЦЕЗА У ПАПИРНОЈ КЕСИ

18.00  Представа за децу: ДЕДА МРАЗОВ МЛЕЧНИ ПУТ

19.00  Бенд: ЛИМУН И ОСТАЛИ НАФТНИ ДЕРИВАТИ

20.00  Бенд: ЕЛЕКТРИЧНИ ОРГАЗАМ

31.12.2018. ПОНЕДЕЉАК

10-12  НОВОГОДИШЊА КРЕАТИВНА РАДИОНИЦА

11-13  ШКОЛА ЈАХАЊА

12.00  Представа за децу на леду: ЕЛЗА И ДРУГАРИ

13.00  Клиначки жур:КОЛИБРИ

14-21  МУЗИКА ДОБРОГ РАСПОЛОЖЕЊА

21.00  Бенд: ТРИО АКУСТИК БЕНД

22.30  Бенд: САЊА ИЛИЋ И БАЛКАНИКА

01.01.2019. YTORAK

17-23  МУЗИЧКИ МИКС

02.01.2019. СРЕДА

10-12  Креативна радионица: ЗДРАВА ХРАНА-МАНТАЛНА И ПРАВА!

12-14  ФИЈАКЕР СТАРИ-вожња фијакетом

17-19  Креативна радионица: ЗДРАВА ХРАНА-МАНТАЛНА И ПРАВА!

18.00  ХОР

19.00  Клиначки жур: МАНДА

20.00  К’О НЕКАД У ОСАМ

03.01.2019. ЧЕТВРТАК

10-12  Креативна радионица: СТРАХА ОД МРАКА

11-13  ШКОЛА ЈАХАЊА

13-14  ШКОЛА КЛИЗАЊА

17-19  Креативна радионица: СТРАХА ОД МРАКА

18.00  Концерт за децу: БОЛЕ СВИ ТЕ ВОЛЕ

19.00  ЦРКВЕНИ ХОР

19.30  Бенд: TRILOGY

04.01.2019. ПЕТАК

10-12  Креативна радионица: КАКО СЕ ИГРАЛА МОЈА БАКА

13-14  ШКОЛА КЛИЗАЊА

17-19  Креативна радионица: КАКО СЕ ИГРАЛА МОЈА БАКА

18.00  Представа: КРОКОДОКОДИЛ

19.00  Певачка група ЧАУШИ

19.30  Бенд: ЧАУРЕ

20.30  Бенд: ГИФТ

05.01.2019. СУБОТА

11-13  Креативна радионица: ЗДРАВА ХРАНА-СВАКОГ ДАНА!

12.00  ХОР

11-13  ШКОЛА ЈАХАЊА

13-14  ШКОЛА КЛИЗАЊА

17-19  Креативна радионица: ЗДРАВА ХРАНА-СВАКОГ ДАНА!

18.00  Представа за децу на леду: ТИМ ШОУ НА ЛЕДУ

19.00  Бенд: ИГОР И ДУШКО (CrossOver)

21.00  ДЈ СМУК

06.01.2019. НЕДЕЉА

10-12  Креативна радионица: СРЕЋАН БОЖИЋ И НОВА ГОДИНА

12.00  Представа: АГЕНЦИЈА ЗА ЛЕПО ПОНАШАЊЕ

12-14  ФИЈАКЕР СТАРИ-вожња фијакетом

13-14  ШКОЛА КЛИЗАЊА

19.00  Бенд: FISH VIBE

20.30  Бенд: ТИЈАНА ДАПЧЕВИЋ

КЛИЗАЛИШТЕ

СВАКИ ДАН: 09.30-13.00 и 16.30-21.15 часова

31.12.2018.: 09.00-01.00часова

01.01.2019.: НЕ РАДИ

02.01.2019.: 16.30-21.15 часова

06.01.2019.: 09.30-13.00часова

ПРАТИТЕ НАС НА ФБ СТРАНИЦИ СОМБОРСКЕ ЗИМСКЕ ЧАРОЛИЈЕ

https://www.facebook.com/somborskezimskecarolije/